P-079e/C-079/C-279

wtyki firmy Oyaide


Każdy z naszych produktów jest od początku „made in Japan”, aż do najmniejszych, naprawdę minimalnych detali. Jest to konieczne, aby zachować najwyższą jakość wykonania i zagwarantować wiele lat bezawaryjnej pracy. Produkty Oyaide przeznaczone są dla specjalnej gałęzi rynku, gdzie nawet minimalne wibracje pochodzące od strat na łączeniach lub wynikające ze złego doboru materiałów, z których wtyki są zbudowane, przekładają się na znaczne pogorszenie jakości dźwięku. Z nasze produkty są z uwagą projektowane pod katem łatwego montażu, bezpieczeństwa oraz jakości dźwięku. Z uwagą dobieramy materiały, których użycie prowadzi do polepszenia dźwięku, wydłużenia żywotności i wyglądu. Z tego powodu koszty wytworzenia zawsze są na drugim miejscu. Dlatego też rezygnujemy z niepotrzebnych dekoracji, ekstrawaganckiego designu oraz skomplikowanej budowy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować produkty o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny. A wszystko to po to, aby zapewnić Wam radość płynącą ze słuchanej muzyki. 

Styki w gniazdach

Podstawowy materiał na ten element to oczyszczony brąz fosforowy o grubości 1,4 mm, zapewniający pewny i bezpieczny docisk. Po podłączeniu wtyku mogą wytrzymać obciążenie 7 kg. Ich powierzchnia jest dwukrotnie polerowana. 
Wytrzymałość – ponad 30 kg
Wytrzymałość śrub mocujących przewody we wtyku zapewnia ponad 30 kg nacisku w miejscu styku. Możliwe to jest przez postawienie na pierwszym miejscu spraw związanych z bezpieczeństwem. 

Proces pokrywania powierzchni styków (galwanizacja)

We wtykach P-079 i C-079 elementy metalowe pokrywane są grubą warstwą (0,2 mikrona) złota, bezpośrednio na polerowanej powierzchni. Następnie elementy te są ponownie polerowane, tym razem dwukrotnie. Konstrukcja jest taka sama, jak w poprzednich wtykach, z tym, że na całość nanosi się kolejną warstwę 24. karatowego złota. Dźwięk tego wtyku wynika z materiału użytego do galwanizacji. Podczas, kiedy rodowanie daje czysty i mocny dźwięk, złoto brzmi ciepło, miękko i dźwięcznie. Obydwa brzmią jednak w spektakularny sposób, znacznie lepiej niż standardowe materiały. O tym, które wybrać należy zadecydować samodzielnie, w oparciu o własne upodobania dźwiękowe. 

Obudowa 

Obudowę wykonano z gęstego PBT (polycarbonate), wypełnionego w 30% wypełniaczem szklanym, dającym sztywność, stabilność mechaniczną i temperaturową oraz wysoką absorpcję drgań. 


Specyfikacja 

Styki 

P-079/C-079: oczyszczony brąz fosforowy (grubość 1,4 mikrona) 

Warstwa pokrywająca (galwanizacyjna) 

P-079/C-079: warstwa złota 24 karaty (2 mikrony), średnica kabla min. 6 mm, max 16 mm, średnica przewodów 0,7 mm. kw. – 2,5 mm. kw.